Blog Bedřicha Ščerbana
10.4.2011 21:39
Fórum.

Fórum všeobecně slouží k diskusi na nějaké téma, ukazuje náladu a mínění veřejnosti. U sportovních webů to není jinak. Vše pouze probíhá velmi rychle. Vidíme tam okamžitou náladu fanoušků. Radost a euforii po vítězství, pesimismus a zklamání po porážce. Velmi rychle se tam mění nálada od nadšení po zklamání, od euforie po pesimismus. Čtení fóra může sloužit jako takové zrcadlo. Jako zpětná vazba. Najdou se tam příspěvky, které člověka přimějí se zamyslet, podívat se zpět a přinesou třeba jiný pohled na věc. Někdy je ale i velmi zábavné fórum číst. To se mi přihodilo dnes. Přečtení těchto příspěvků mne donutilo se hlasitě zasmát.

Kelt | Dukla Jihlava | 10.4.2011, 20:51 | Nick | Datum | Reagovat Když už jsme u toho očekávání posil,přivítal bych posily v řadách sponzorů a navýšení od současnejch.

mal | HCD | 10.4.2011, 20:52 | Nick | Datum | Reagovat TO: Kelt Tak to už by byl asi pravděpodobnější příchod Melenovského

Kelt | Dukla Jihlava | 10.4.2011, 20:56 | Nick | Datum | Reagovat mal:Jedině,že bysme přišli do pivovaru se závazkem,že všichni ztrojnásobíme konzumaci.

mal | HCD | 10.4.2011, 20:58 | Nick | Datum | Reagovat TO: Kelt Tak já myslím že to by nebyl problém

(Z fóra HC Dukla Jihlava.)

Vtipné, zábavné. Nebylo by špatné, pokud by to byla skutečnost.

Bedřich Ščerban

27.3.2011 12:21
Smíšené pocity.

Mám smíšené pocity. Nevím, zda mít radost z velmi povedené akce, čím exhibice na rozloučení se s hráčskou kariérou Oldy Bakuse rozhodně byla, nebo být smutný z ukončení kariéry tohoto v novodobé éře významného hráče Dukly Jihlava. Každého čeká odchod do důchodu. V tomto případě jde o odchod do sportovního důchodu, který u vrcholových sportovců nastává mnohem dříve než u ostatních lidí. Čeká nás to všechny, sportovce, nesportovce, takže se přikloním k té radosti z povedené akce. Bylo to SUPER.

Myšlenka na uspořádání exhibice přišla až po ukončení sezony a oznámení ukončení kariéry. Když Olda s akcí souhlasil, zbývalo v podstatě pár dní na uspořádání, zorganizování a zajištění akce. Přes tak málo času se akce povedla a já bych rád poděkoval všem, kteří se na akci podíleli, za její průběh. Děkuji spolupracovníkům za uspořádání. Děkuji partnerům, kteří pomohli s finančním zabezpečením exhibice. Děkuji hráčům, kteří přijeli a exhibice se, jako aktéři, účastnili. Děkuji fanouškům, kteří přišli a vytvořili nádhernou a důstojnou atmosféru.

Neměli jsme zapnuté turnikety. Nevíme, zda bylo 3000 nebo více diváků. HZS má kapacitu 7200, polovina plná určitě byla. Já tipuji, že bylo 3500 lidí. Olda si tak vysokou návštěvu na exhibici určitě zasloužil. Je to ocenění jeho práce. Je to ocenění jeho věrnosti klubu.

Olda strávil v Dukle většinu své hokejové kariéry. Byl velkou osobností a táhl Duklu po mnoho let. Byl symbolem určitého období. Standing ovation při exhibici si právem zasloužil.

20.3.2011 09:49
Krása žákovského hokeje.

Sleduji pravidelně i žákovské kategorie. V sobotu 19.3. jsem sledoval utkání 5. a 6. tř. Dukla Jihlava – Olomouc. Byl jsem uchvácen. Hrál se nádherný hokej, který se málokdy v této kategorii vidí. A to tam jsou i kluci mladší o dva roky. Nejsem zastánce ostaršování, ale v tomto případě to kluci zvládají a jsou osobnostmi v této kategorii a jde jim to k duhu. Je vidět, že je to baví a že se hokejem baví. Ani jedna třída nezůstala pozadu a bavila diváky a rodiče. V žákovské kategorii jde především o proces učení a hráče to musí bavit a musí se bavit, mít prožitek. Na malých hokejistech bylo vidět, že z hokeje mají radost a prožitek. Nejvíc mě těší, že to je z jejich hokeje vidět. Mám z nich radost, radost z jejich přístupu ke sportu. Přeji jim, ať jim to vydrží co nejdéle, nejlépe celý život.

Starší dorost naopak čeká v pondělí 1. zápas play-off. Tato kategorie je už zaměřena na výsledky. Takže hodně štěstí a hodně diváků kluci.

[ předchozí ] stránka 31 z 51 [ další ]


Úvodní slovo Bedřicha Ščerbana
Vážení sportovní přátelé, vítám Vás na svých osobních stránkách, které jsou vlastně reakcí na nespočet žádostí mých fanoušků, fanoušků klubu mého srdce HC Dukla Jihlava, ale i dalších lidí, kteří se zajímají o mé osobní pohledy na dění v současném hokejovém světě. Chtěl bych se zde vyjadřovat k věcem, které mě zaujmou a to nejen k těm, které souvisí s mojí prací jednatele hokejového klubu, ale i k dalším zajímavým zprávám z hokejového světa.

Rád bych také podotknul, že zde uveřejněné názory a pocity jsou pouze a jen mé osobní a nelze je spojovat s oficiálními stanovisky klubu HC Dukla Jihlava.

Věřím, že se vám mé stránky, potažmo názory, budou líbit a že se na ně budete rádi vracet. B.Š.

Blog
17.03.2025 20:32
Derby, atmosféra

Chci poděkovat fanouškům Dukly, jak se elegantně a bezproblémově vyrovnali s touto sérií. Byli skvělí. Děkuji i slušným fanouškům z Třebíče, kteří dorazili. Seděli na tribuně na naší straně společně s námi. Jak jsem jim na dotaz, zda mohou přijet na zápasy proti Vsetínu odpověděl, tak jen veřejně potvrzuji. Mohou. A to, že si vezmou dres Třebíče? (Vtip z jejich strany, po mém souhlasu, že mohou přijet na zápasy proti Vsetínu pozn. autora). Klidně.

iDNES a jejich redaktorka slečna Streichsbierová udělaly rozhovor s primátorem krajského města Vysočiny panem Petrem Ryškou a starostou města Třebíč panem Pavlem Pacalem. Rozhovor vyšel 14.3.2025. Původní „hrozí si i trestním oznámením“ je najednou „kočkování“. Primátor Petr Ryška v rozhovoru říká, že fandí Dukle, sleduje ji. Z článku je vidět, že ji opravdu sleduje. Zná vzájemné výsledky obou soupeřů ČF play off ze základní části. Píše, že bude rád, když Dukla postoupí.

Starosta Třebíče je v rozhovoru vykreslován jako exper... [ zobrazit celý ]