Aprílový Amsterodam
Tak mě poslali do Amsterodamu na jednání s ruským gigantem. Taky mě mohli poslat do Omsku nebo na Floridu. Trmácet se do Omsku nebo opačným směrem na Floridu by bylo únavné. Z návštěvy Omsku by příznivci Dukly dovodili jednání s Jardou Jágrem, z návštěvy Floridy zase spolupráci s klubem NHL. Dukla by mohla mít partnera z NHL. Ještě bych mohl říci, že rušíme projekt Krajského tréninkového centra mladeze a nahradíme ho účastí v Kontinentální lize. Místo KCTM bude v Jihlavě KHL. Ještě že, redakce nenapsala informace o odletu Boeingem 747 z letiště Henčov. Spousta lidí by se na Boeing šla podívat, jestli na Henčově opravdu speciálně kvůli mému jednání v Amsterodamu přistál. Trošku mi chyběl jídelní lístek z jednání v Amsterodamu, ale jsem rád, že mě redakce poslala právě tam. Je to celkem blízko. Minulý rok jsem byl touto dobou v Detroitu, jednal jsem tam s Red Wings. A je mi jasné, že příští rok se zase někam podívám. Prvního dubna mi totiž plán práce dělají podřízení a jsou to šikulové. Snad se jim povede zařídit mi klidný rodinný večer, kdy mi nebude zvonit mobil, a nebudu se věnovat hokejovým záležitostem. Jednatelem Dukly jste dvacet čtyři hodin denně.
A těším se na dnešní večer - vypnu si mobil a budu se věnovat rodině. Asistentce jsem už dal příkazy - na dotazy, jestli jsem v Amsterodamu, neodpovídejte. Pokud mě dnes nebo zítra uvidíte v Jihlavě, tak to nejsem já. Jsem v Amsterodamu a v Jihlavě jste viděli někoho jiného.
Jsem na jednání v Amsterodamu, tak nerušit - jednám!
BŠ
29.3.2010 06:42
Česko- SSSR 7:7! .
Bývaly to boje,
přesto jsme na to rádi zavzpomínali a užili si to. Zápasy se sovětskou sbornou byly vždy něco extra. Tentokrát vše bylo v přátelském duchu. Výsledek však byl důležitý, ale pobavili jsme se také a budeme na to vzpomínat. Naše generace nezažila hráčsky tyto moderní arény. Byla radost hrát v nové KV aréně. Povedla se. K tomu tento tradiční soupeř. Výsledek a hra musely diváky pobavit. Byly k vidění hezké akce. Stát opět proti hráčům jako Kasatonov, Makarov nebo Alexandrem Jakušev je paráda, co více si přát? Snad abychom dotáhli v Jihlavě vše do konce a jednou aby zde stála také taková aréna.
Večerní recepce se pak nesla v duchu smíchu, vzpomínek a pití. JIHLAVSKY Ježek jako pivo nebyl, tak jsem OCHUTNAL sekt a víno. Tenkrát jsme byli s RUSY nesmiřitelní soupeři. Tentokrát kamarádi. Vyprávěli se historky, diskutoval hokej. Zábava trvala dlouho do noci, nikdo nechtěl odejít. Těžko se odcházelo. Kdy se opět tahle parta sejde?
BŠ
9.3.2010 02:43
ETIKA PRÁCE
Provádět lékařské operace může jenom osoba s lékařským vzděláním, po získání všeobecně uznávaného lékařského diplomu. Psát o Vás články do novin může kdokoliv, bez nutnosti mít odpovídající vzdělání. Žurnalistou může být opravdu kdokoliv, bez odpovídajícího vzdělání.
Lékařské studium dá budoucímu lékaři poznatky o etice, osobám bez odpovídajícího vzdělání tyto poznatky chybějí. Diskutovat o novinářské etice můžeme dlouho. Za poslední rok bylo zvažováno trestní oznámení ze strany novinářky, byly na mě stížnosti u mého zřizovatele, objevila se negativní reklama. To vše jsou zkušenosti, které jsem udělal se zástupci sedmé velmoci. Oni všechno mohou, všechno vědí. Vy jste proti nim občan, oni jsou výše postavení. Dozvíte se, že nemůžete omezit jejich přístup do VIP prostor Dukly, protože jsou novináři. Přístup veřejnosti do VIP prostor klubu je omezen a veřejností respektován. Dostáváte od nich tituly jako romantický jednatel, populista nebo skončenou sezónu označí jako trapně krátkou. Zkrátka Vám udělají negativní reklamu. Vaší osobě, Vaší firmě. Jsem na tuto skutečnost připraven. Vím, od koho tuto negativní reklamu dostávám.
BŠ
Vážení sportovní přátelé, vítám Vás na svých osobních stránkách, které jsou vlastně reakcí na nespočet žádostí mých fanoušků, fanoušků klubu mého srdce HC Dukla Jihlava, ale i dalších lidí, kteří se zajímají o mé osobní pohledy na dění v současném hokejovém světě. Chtěl bych se zde vyjadřovat k věcem, které mě zaujmou a to nejen k těm, které souvisí s mojí prací jednatele hokejového klubu, ale i k dalším zajímavým zprávám z hokejového světa.Rád bych také podotknul, že zde uveřejněné názory a pocity jsou pouze a jen mé osobní a nelze je spojovat s oficiálními stanovisky klubu HC Dukla Jihlava.
Věřím, že se vám mé stránky, potažmo názory, budou líbit a že se na ně budete rádi vracet. B.Š.
Derby, atmosféra
Chci poděkovat fanouškům Dukly, jak se elegantně a bezproblémově vyrovnali s touto sérií. Byli skvělí. Děkuji i slušným fanouškům z Třebíče, kteří dorazili. Seděli na tribuně na naší straně společně s námi. Jak jsem jim na dotaz, zda mohou přijet na zápasy proti Vsetínu odpověděl, tak jen veřejně potvrzuji. Mohou. A to, že si vezmou dres Třebíče? (Vtip z jejich strany, po mém souhlasu, že mohou přijet na zápasy proti Vsetínu pozn. autora). Klidně.
iDNES a jejich redaktorka slečna Streichsbierová udělaly rozhovor s primátorem krajského města Vysočiny panem Petrem Ryškou a starostou města Třebíč panem Pavlem Pacalem. Rozhovor vyšel 14.3.2025. Původní „hrozí si i trestním oznámením“ je najednou „kočkování“. Primátor Petr Ryška v rozhovoru říká, že fandí Dukle, sleduje ji. Z článku je vidět, že ji opravdu sleduje. Zná vzájemné výsledky obou soupeřů ČF play off ze základní části. Píše, že bude rád, když Dukla postoupí.
Starosta Třebíče je v rozhovoru vykreslován jako exper... [ zobrazit celý ]