Bodujeme bez kapitána
Snad se nám daří rozptýlit ty obavy fanoušků a diváků CO BUDE, KDYŽ NEBUDE BAKUS. Přišli jsme vinou zranění o kapitána. Olda vedl kanadské bodování I.ligy. Taková událost se promítne do mančaftu. Jsem rád, že se klukům daří. Produkujeme hokej, který přináší body. A body jsou v hokeji to nejdůležitější. Jsou to výsledky práce.
BŠ
1.12.2009 15:23
Duší i srdcem Duklák.
V MF Dnes vyšel rozhovor s Oldou Bakusem. Ten kluk je duší i srdcem Duklák. To je první co mě napadlo po přečtení rozhovoru. Věřím a doufám, že stihne ještě tuto sezonu. Olda má na to hrát ještě pár sezon. Kdysi jsme měli spolu konflikt. Já tvrdil, že musí trénovat, pokud chce hrát. Dnes si myslím, že mi dá zapravdu. Od té doby má skvělé sezony. Ví, jak se říká, o čem je hokej. Jak si krýt puk, jak odstavit soupeře. Přeji mu brzké uzdravení a návrat k hokeji. Já ho zde rád uvítám zpět.
BŠ
30.11.2009 09:55
Hrbatý sen.
Zažil jsem za svou kariéru z blízka tři generace rodiny Hrbatých. Nejstarší Jan patří mezi legendy Dukly Jihlava a českého hokeje. Příznivci hokeje ho znají jako "Rychlíka z Vysočiny".
V pátek 27.12.2009 s ním vyšel v Jihlavských listech rozhovor. Potěšil mě. Legendy klubu, Standa Neveselý, Honza Hrbatý, Jirka Holík atd. mě často oslovují a podporují. A především diskutují. V podstatě tak polemizují s panem Holíkem. Ten mezi osobnosti Dukly nechodí a svoji kritiku posílá přes noviny. Bohužel větší prostor v novinách dostává kritika Dukly. Cokoliv špatného dostane v novinách více prostoru. A to nemluvím o konspirativních teoriích o ovládání Dukly Jihlava. Pan Hrbatý teď a Jirka Holík nedávno (viz. článek ve čtvrtletníku Duklasport od Pavla Nekoly) otevřeně tento názor prezentovali v tisku. Vážím si každého názoru hráče, který v Dukle Jihlava vyrostl v uznávanou osobnost. O to víc, pokud noviny otiskují především kritické názory. Pro pozitivní hodnocení jako by nebyl prostor. Pro kritiku se vždy prostor najde. Zvláště pro tu od Jaroslava Holíka.
BŠ
Vážení sportovní přátelé, vítám Vás na svých osobních stránkách, které jsou vlastně reakcí na nespočet žádostí mých fanoušků, fanoušků klubu mého srdce HC Dukla Jihlava, ale i dalších lidí, kteří se zajímají o mé osobní pohledy na dění v současném hokejovém světě. Chtěl bych se zde vyjadřovat k věcem, které mě zaujmou a to nejen k těm, které souvisí s mojí prací jednatele hokejového klubu, ale i k dalším zajímavým zprávám z hokejového světa.Rád bych také podotknul, že zde uveřejněné názory a pocity jsou pouze a jen mé osobní a nelze je spojovat s oficiálními stanovisky klubu HC Dukla Jihlava.
Věřím, že se vám mé stránky, potažmo názory, budou líbit a že se na ně budete rádi vracet. B.Š.
Derby, atmosféra
Chci poděkovat fanouškům Dukly, jak se elegantně a bezproblémově vyrovnali s touto sérií. Byli skvělí. Děkuji i slušným fanouškům z Třebíče, kteří dorazili. Seděli na tribuně na naší straně společně s námi. Jak jsem jim na dotaz, zda mohou přijet na zápasy proti Vsetínu odpověděl, tak jen veřejně potvrzuji. Mohou. A to, že si vezmou dres Třebíče? (Vtip z jejich strany, po mém souhlasu, že mohou přijet na zápasy proti Vsetínu pozn. autora). Klidně.
iDNES a jejich redaktorka slečna Streichsbierová udělaly rozhovor s primátorem krajského města Vysočiny panem Petrem Ryškou a starostou města Třebíč panem Pavlem Pacalem. Rozhovor vyšel 14.3.2025. Původní „hrozí si i trestním oznámením“ je najednou „kočkování“. Primátor Petr Ryška v rozhovoru říká, že fandí Dukle, sleduje ji. Z článku je vidět, že ji opravdu sleduje. Zná vzájemné výsledky obou soupeřů ČF play off ze základní části. Píše, že bude rád, když Dukla postoupí.
Starosta Třebíče je v rozhovoru vykreslován jako exper... [ zobrazit celý ]